Konkurs ONICO AZS PW i eMKa Hostel

13 Marzec 2017 - 20:04

Czy wiedzieliście, że eMKa jest jedynym hostelem wśród partnerów wspierających ONICO AZS Politechnika Warszawska? Wspólnie przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek!
W tym tygodniu chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowym losowaniu podwójnego zaproszenia na najbliższy mecz ONICO AZS PW –Jastrzębski Węgiel, który odbędzie się 18 marca 2017 o godzinie 14:45. Zasady są bardzo proste:

- polub fanpage na FB ONICO AZS PW (https://www.facebook.com/azspw/)

- polub fanpage na FB eMKa Hostel (https://www.facebook.com/eMKaHostel/)

- polub post dotczący konkursu na naszym FB fanpage'u

W piątek 17 marca o godzinie 17:00 wylosujemy szczęśliwca, który wraz z osobą towarzyszącą usiądzie na trybunach Hali Torwar!

Ale to nie koniec niespodzianek! Wśród wszystkich osób, które pójdą na sobotni mecz, zrobią zdjęcie i opublikują je na Facebooku/Instagramie z hashtagami #tenklubtomy oraz #emkahostel, wylosujemy kolejną osobę, która dostanie rabat w wysokości 15% na nocleg w terminie marzec - listopad 2017*.

Więcej informacji o wydarzeniu: https: //www.facebook.com/events/2104001763159652/

Życzymy powodzenia i do zobaczenia na w sobotę! :) 

 

 

*Rabat 15% dotyczy cen dostępnych na stronie http://www.emkahostel.pl/cennik. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy rezerwacji jednego pokoju. Rabat dostępny jest na noclegi zrealizowane w okresie marzec-listopad 2017 i dotyczy maksymalnie 3 noclegów.